Kontejnery na skladování - rychle a levně až k vám

Napsal Kontejner (») 3. 11. v kategorii Skladové kontejnery, přečteno: 3002×
skladove-kontejnery-mobilni.jpg

Potřebujete skladovat bezpečně a levně?

Skladový kontejner je vzhledově téměř stejný jako kontejner lodní. S tím rozdílem, že tento typ není určen k přepravě, ale ke skladování. Výhodou je nízká cena kontejneru. Cena kontejneru však není vykoupena nišší kvalitou. Jedná se o plnohodnotný kontejner přímo určený ke skladování zboží a materiálu. Velkou výhodou je široká škála rozměrů. pro informaci o rozměrech klikněte na odkaz skladový kontejner.

Maximálně zabezpečené skladové kontejnery !

Kontejner je dostatečně zajištěn proti vloupání zámkem a vnitřní závorou. Pro dodatečné zabezpečení je doporučeno kontejner opatřit venkovní bezpečnostní závorou kontejneru. Ta zajistí nedobytnost
skladového kontejneru a je poté možné skladovaný obsah kontejneru i pojistit.

Kupte si skladové kontejnery nové, nebo i použité

Firma Jaromír Novák - ZÁSOBNÍKY CZ nabízí výrobu a prodej skladových kontejnerů. V nabídce jsou i použité lodní kontejnery. Dále firma vychází vstříc i zákazníkům, kteří požadují různé doplňky a úpravy kontejnerů. Za zmínku stojí dva typy provedení vrat. Nabízí se 1křídlá vrata a dvoukřídlá vrata. Vrata mohou být v základním provedení plná (trapézový plech), nebo síťovaná (tahokov). Kontejnery lze opatřit okny. Takovýto kontejner pak může sloužit jako šatna. Zvolíme li u skladovacího kontejneru vrata síťovaná, pak tento kontejner může sloužit buď jako kontejner na odpad, nebo jako kontejner na skladování plynových lahví. Upravit lze i podlaha. Ve standardní výbavě je dřevěná podlaha.

Skladove-kontejnery_3

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.