Kontejnery na chemikálie - eko sklady

Napsal Kontejner (») 5. 9. v kategorii Skladové kontejnery, přečteno: 3264×
skladove-kontejnery-na-chemikalie.jpg

Mobilní skladové eko kontejnery na chemikálie jsou vybaveny záchytnou vanou na které je osazen pochůzí rošt. Tyto kontejnery slouží ke skladování látek (hořlavin) s teplotou vyšší než 100 °C. Vyrábí se ve dvou délkách 2,25m a 3m. Tento kontejner je definován jako požárně otevřená plocha.

Technické údaje a rozměry kontejnerů na chemikálie

Tyto kontejnery jsou vyrobeny z nehořlavých látek. Jak už bylo uvedeno, je možné skladovat zde látky s teplotou vzplanutí vyšší než 100 °C. Kontejner je celopozinkovaný. Můžete vybírat ze dvou rozměrů: 2250x2200x2200mm a 3000x2200x2200mm. Kontejner má vstupní dvoukřídlá vrata o rozměru 1930x1930mm. A je dodáván v rozloženém a nebo složeném stavu (za příplatek).

Kde koupít skladové kontejnery?

Skladové kontejnery koupíte u firmy Jaromír Novák - ZÁSOBNÍKY CZ. Na stránkách www.zasobniky.com, najdete mnoho dalších informací. Pokud potřebujete poradit nebo máte nějaký dotaz, rádi Vám zde poradí a pomůžou pracovníci s dlouholetou praxí.

Příslušenství kontejneru

Velkou výhodou je příslušenství přímo na míru daného typu kontejneru. U kontejneru se záchytnou vanou je to předevšímregálový systém se záchytnýma policema. Tyto police mají také schopnost částečně zachytit uniklou látku. Dalším volitelným příslušenstvím je nájezd do kontejneru, dodatečné ventilační mřížky nebo bezpečnostní závora pro dodatečné zabezpečení.

Skladovy-kontejner-zachytna-vana

Standardní provedení - kontejner s dřevěnou podlahou

Tyto kontejnery jsou také vyráběny pro běžné skladové účely. A to v provedení s dřevěnou nebo ocelovou podlahou. Mají také mnoho varinat provedení. Více informací se dozvíte na přímo na webu po kliknutí na skladové kontejnery.

 Skladove-kontejnery-zasobniky-cz_2

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.