Kontejnery na odpad a velkoobjemové kontejnery

Napsal Kontejner (») 4. 5. v kategorii Kontejnery s výškou háku 1000mm, přečteno: 1937×
kontejner-na-odpad-avia.jpg

Kontejnery na suť a na jiný odpad

Jedná se většinou o nízké, střední a vysoké kontejnery pro vozy Avia, Man, Iveco a všechny další s výškou háku 1000mm. Největší využití nacházejí na stavbách, jako kontejnery na odpad, suťové kontejnery, případně pro převoz stavební techniky a stavebního materiálu. Své využití naleznou také při údržbě zeleně pro ukládání biologického odpadu. Kontejnery jsou v zadní části opatřeny 2křídl. vraty. Za přípatek se dodávají jako valník nebo polovalník. To znamená, že mají sklopitelné obě bočnice, nebo pouze jednu.


Velkoobjemové kontejnery

Jsou kontejnery s větším objemem. Tyto kontejnery mají výšku háku 1000mmm. Tyto velkoobjemové kontejnery se vyrábí na zakázku dle požadovaného rozměru. Kontejnery lze upravit pro potřeby zákazníka. Mezi časté úpravy patří například sklopné bočnice. Je tak zjednodušen vhoz odpadu, nebo materálu do kontejneru.

Kontejnery na papírový odpad

Těmto kontejnerům se říká také "síto". Jedná se uzavřené kontejnery jejichž stěny jsou tvořeny tzv. ocelovou sítí. Kontejnery jsou tak mají nižší váhu což se projeví na nižší pořizovací ceně.

Kontejnery-na-papirovy-odpad

 

Kam dál?

- skladové kontejnery, mobilní sklady

- námořní a přepravní kontejnery

- bydlení v kontejnerech - zajímavé domy z lodních kontejnerů

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.