Skladový kontejner levně a rychle

Napsal Kontejner (») 13. 6. v kategorii Skladové kontejnery, přečteno: 3732×
skladovy-kontejner.gif

Skladový kontejner poslouží téměř stejně dobře jako kontejner lodní. S tím rozdílem, že tento typ není určen k přepravě, ale ke skladování. Výhodou je i nízká cena kontejneru. Cena kontejneru však není vykoupena nišší kvalitou. Jedná se o plnohodnotný kontejner přímo určený ke skladování zboží a materiálu. Velkou výhodou je široká škála rozměrů. pro informaci o rozměrech klikněte na odkaz skladový kontejner.

 

Bezpečný skladový kontejner do firmy na stavbu i montáž

Kontejner je dostatečně zajištěn proti vloupání zámkem a vnitřní závorou. Pro dodatečné zabezpečení je doporučeno kontejner opatřit venkovní bezpečnostní závorou kontejneru. Ta zajistí nedobytnost
skladového kontejneru a je poté možné obsah kontejneru i pojistit.

 

Kde koupit, nebo si nechat vyrobit skladové kontejnery

Firma Jaromír Novák - ZÁSOBNÍKY CZ nabízí prodej skladových kontejnerů i v atypickém provedení. Vychází vstříc zákazníkům, kteří požadují různé doplňky a úpravy kontejnerů. Za zmínku stojí dva typy provedení vrat. Nabízí se 1křídlá vrata a dvoukřídlá vrata. Vrata mohou být v základním provedení plná (trapézový plech), nebo síťovaná (tahokov). Kontejnery lze opatřit okny. Takovýto kontejner pak může sloužit jako šatna. Zvolíme li u skladovacího kontejneru vrata síťovaná, pak tento kontejner může sloužit buď jako kontejner na odpad, nebo jako kontejner na skladování plynových lahví. Upravit lze i podlaha. Ve standardní výbavě je dřevěná podlaha.

 

Eko sklady a kontejnery na skladování chemikálií

Kontejner může být vybaven také podlahu s pororošty a záchytnou vanou. Skladový kontejner je pak možné využívat jako kontejner pro skladování chemikálií. Interiér kontejneru je možné doplnit regálovým systémem. V nabídce je také spoustu užitečných doplňků, jako je například nájezd do skladového kontejneru, větrací mřížky, držáky plynových lahví. Nabídka kontejnerů je vyčerpávající a co je pozitivní, kontejnery jsou za nízké ceny.

 

Pokud by však chtěl někdo hodně ušetřit, je možné se podívat na aktuální nabídku bazarových kontejnerů klinutím na odkaz kontejnery bazar.

Související články o skladování

- Skladové kontejnery - varianty provedení vrat

- Typ na levné uskladnění za pomocí kontejneru

- Skladové kontejnery na stavbu - bezpečný pomocník stavebníka

- Kontejnery - garáž snadno a rychle

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.