Garáž pro auto, motorku a čtyřkolky - kontejnery problém bezpečně vyřeší

Napsal Kontejner (») 5. 6. 2020 v kategorii Skladové kontejnery, přečteno: 5993×
skladovy-kontejner-na-motorky.jpg

Skladovací kontejnery jsou jedním z bezpečných řešení pro "zazimování" vašeho stroje. Pojďme si tedy ukazát co všechno takovýto kontejner použitý jako motogaráž nabízí.

Jaké jsou rozměry skladovacích kontejnerů?

Rozměr skladového kontejneru je další výhodou. Můžete zvolit délku 2,25m, 3m, 4m, 5m a 6m. Pokud tedy potřebujete skladovat nejen motorku, tak si vyberete kontejner delší a váš problém bude vyřešen. Ideální je kombinace se skladováním pneumatik. Garáž pro motorku z kontejneru si určitě najde i mnoho dalších funkcí a bude dobrým sluhou po dlouhou dobu. Což zaručuje i profesionální celopozinkované provedení s masivní dřevěnou podlahou.

Skladové kontejnery jako motogaráž jsou bezpečné

O svůj stroj nemusíte mít strach, protože kontejnery lze doplnit o bezpečnostní závoru. Vaše motorka tak bude v bezpečí. V základním provedení je kontejner vybaven klasickým zámkem s klikou a vnitřní závorou na jednom z křídel kontejneru.

Kde koupit kontejner? Jaká je cena? A co doprava?

Svou garáž pro motorku si můžete koupit i přes internet. Technické údaje a provedení najdete po kliknutí na odkaz skladové kontejnery. Prodejce Vám poradí, nabídne dopravu až na požadované místo. V případě, že si budete chtít kontejner prohlédnout, tak si domluvíte schůzku. Stejně tak získáte i cenu na požadovaný rozměr a dopravu kontejneru.

Mohlo by vás zajímat:

- stavební kontejnery - levný pomocník na stavbách

- rubrika "Bydlení v kontejneru", zajímavé realizace domů z lodních kontejnerů

- Skladové kontejnery - varianty provedení vrat

- Typ na levné uskladnění za pomocí kontejneru

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.