Kancelářské kontejnery a obytné buňky

Napsal Kontejner (») 12. 8. 2019 v kategorii Obytné kontejnery, přečteno: 4354×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineobytne-kontejnery-bunky.gif

Obytné buňky - ZASOBNIKY CZ slouží jako prostory tvořící obytné, nebo kancelářské zázemí. Nejznámější použití je na staveništích jako unimo buňka, nebo kancelářský kontejner. Na stavbách je možné kancelářský kontejner využít jako zázemí pro stavbyvedoucí, šatna pro dělníky, nebo sklad materiálu, který potřebuje stálou teplotu. Samostatnou skupinou jsou kontejnery k trvalém bydlení. O těch až v některých dalších článcích.

Provedení obytných buněk a kancelářských kontejnerů

Obytné kontejnery se dodávají i v provedení montovaný obytný a kancelářský kontejner, nebo skladový kontejner montovaný zateplený. Výhodou je levná přeprava více kusů na větší vzdálenosti. Dále se dá tento typ kontejneru v měsících, kdy kontejner nevyužíváte rozložit a ušetřit tak místo. Kontejnery, obytné buňky a unimo buňky lze vybavit libovolným počtem oken (k danému rozměru), okna i dveře lze umístit také dle potřeby. Ve stadartní výbavě jsou dodávány s elektrickým topením a navíc je lze opatřit také klimatizací.

Rozměry kontejnerů

Rozměrů je celá řada, ale nejčastější a nejpoužívanější jsou kontejnery 10" a 20". Jedná se v překladu o délku 10" což je 2991x2435x2591mm a dále pak rozměr 20"  což je 6055x2435x2591mm. Obytné buňky se dělají i v jiných rozměrech a výškách, ale výše uváděné jsou běžným standardem.

Vybavení obytných buněk

Možnosti vybavení kontejnerů jsou skutečně velké a závisí pouze na finančních možnostechkupujícího. Pokud ale potřebujete pouze zateplený izolovaný kontejner ať už s oknem nebo dveřmi, pak doporučujeme obytný kontejner ekonomický. Ale o ekonomických obytných kontejnerech budeme psát až v některém z dalších článků.

Kontejnery-skladove-gif-tn

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.